dooffy_Z002_aktuality_nspka_lekarny_akcni_nabidka.jpg

Lůžková část - Orlová


ARO Orlová (Oddělení anestezie a intenzivní medicíny)

Anesteziologicko - resuscitační oddělení Orlová zajišťuje celé spektrum činnosti příslušející oboru-anesteziologickou, resuscitační a intenzivní péči ve všech věkových a rizikových skupinách. Oddělení disponuje 5 lůžky pro dospělé a vlastní ambulancí pro léčbu bolesti.
Více informací...


Chirurgické oddělení Orlová

Oddělení orlovské chirurgie - lůžková část
Více informací...


Interní oddělení Orlová

Činnost interního oddělení je zaměřena na všeobecnou internu - diagnostiku a léčbu interních chorob. Oddělení úzce spolupracuje s odborníky z jiných nemocnic v oblasti akutních mozkových příhod a akutních srdečních příhod.
Více informací...


LDN

Léčebna dlouhodobě nemocných. Léčebna je zaměřena na zlepšení sebeobslužnosti nemocných. Léčebna poskytuje nemocným kvalitní komplexní ošetřovatelskou péči, nácvik soběstačnosti při běžných denních činnostech.
Více informací...Oddělení sociálních služeb

Účelem zřízených sociálních služeb při Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj, pracoviště Orlová je zabezpečit podporu a péči dospělým osobám po propuštění ze zdravotnického zařízení, jestliže tyto osoby nevyžadují ústavní zdravotní péči, ale vyžadují pomoc jiné osoby a odpovídající péči nelze těmto osobám vzhledem ke stavu soběstačnosti zajistit jiným způsobem. Snažíme se předcházet sociální izolaci našich klientů.
Více informací...


Operační sály Orlová

Operační sály v orlovské nemocnici
Více informací...


Ortopedické oddělení

Lůžkové oddělení ortopedie v Orlové
Více informací...


Rehabilitační oddělení

Rehabilitační oddělení v Orlové
Více informací...


 

 
Autor: NSPKA | Počet přečtení: 35858x | Datum:01.04.2010

Pridat.eu

Přehled starších článků