20110224_dooffy_banner_324x153_klientska_karta.jpg

LÉKÁRNY  NsP Karviná - Ráj provozuje síť tří lékárenských zařízení a to v areálu NsP pracoviště Karviná, a dále na jejich pracovištích polikliniky v Orlové a Karviné.


   Všechna lékárenská zařízení poskytují v plném rozsahu základní lékárenskou péči pro širokou veřejnost dle jejich příslušných kompetencí.

Ústavní lékárna v Orlové navíc zajišťuje kompletní zásobování pro jednotlivá oddělení nemocnice a zařízení ambulantní péče. 

Klientům Nutriční ambulance interního oddělení v Orlové (MUDr. Peter DANKO) nabízí zajištění dovozu přípravků na určené místo zdarma.

V Ústavní lékárně vám připravíme masti a pasty pomocí přístroje Unguator. Výhodou je velmi rychlá příprava a delší doba použitelnosti takto připravených mastí (až o 3 měsíce), protože jsou připravovány a uchovávány ve speciálním kelímku Unguator bez přístupu vzduchu. Kelímek navíc umožňuje snadnou aplikaci mastí pomocí pístového mechanismu.Všechny lékárny NsP přijímají eRecepty:Všechny naše lékárny akceptují při placení platební karty:A nově také přijímají při placení následující poukázky:

SODEXOCHEQUE DEJÉUNERACCOR
(c) 2010 Mgr. Michal TurjapPřehled našich lékárenských pracovišť (pro více informací stačí kliknout na jeden z odkazů):


Věříme, že zde najdete vše potřebné. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat na emailovou adresu uvedenou u konkrétní lékárny.

  
 
 
Autor: Michal Turjap | Počet přečtení: 13486x | Datum:23.04.2010

Pridat.eu

Přehled starších článků